пʼятниця, 5 лютого 2016 р.

РЯТІВНИЙ КРУГ ЧИТАННЯ: СПІВПРАЦЯ З ОБЛАСНИМ ВІДДІЛЕННЯМ ВБО "ВСЕУКРАЇНСЬКА МЕРЕЖА ЛЖВ"

  Наша бібліотека майже рік плідно співпрацює з Дніпропетровською філією "Всеукраїнською мережи ЛЖВ", яка займається профілактикою соціально-небезпечних явищ серед підлітків нашого міста. Ми, дитяча бібліотека, не залишили дітей та дорослих без допомоги.

   Щотижня, наша бібліотека, гостинно приймає у себе дітей - клієнтів організації ЛЖВ та їх батьків. За цей час було проведено багато спільних заходів, на яких працівники бібліотеки створюють атмосферу психологічного комфорту і довіри для дітей із родин з важкими сімейними обставинами. В бібліотеці діти отримують не тільки книги та журнали, а мають змогу користуватися комп'ютерами і мережею  Інтернета.  

 А також розвивають свої творчі здібності на заняттях гуртка "Барвінок" з ліпки із солоного тіста. На цих заняттях дітки навчаються вільно та відкрито спілкуватися з ровесниками, отримують задоволення від створення своїми руками різноманітних чудернацьких поробок. Діти розвивають уяву, просторове мислення, дрібну моторику рук, розумову активність та художній смак. Дитина працює з любов'ю та бажанням, розслабляється, отримує позитивні емоції, творчо самореалізується.

 

 


Немає коментарів:

Дописати коментар