Бібліотека і сім'я

БІБЛІОТЕКА І СІМ'Я

 Дитяча бібліотека - це незвичайне місце. Це дім, що привертає до себе людей, навчає та виховує маленьку особистість, допомагає розвинути комунікативні звички та художній смак дитини. 
 Особистість дитини розкривається і росте, коли вона читає й пізнає щось нове, мріє і фантазує, діє та створює щось корисне. Наші творчі зустрічі в бібліотеці з дітьми та їх батьками саме націлені на те, щоб дітки розвивали свої здібності, самореалізовувалися, розширювали свою уяву, свій кругозір, ставали інтелектуально розвинутими особистостями. І в цьому дітям перш за все повинні допомагати батьки, підтримувати їх. Тому ми завжди залучаємо до співпраці батьків. Творчий гурток тому приклад. Гурток відвідують сім'ями, батьки, дідусі й бабусі. Ця хороша спадкоємність поколінь допомагає створювати невимушену, природню атмосферу спілкування дорослих і дітей, стимулює дитину до подальшого натхнення у творчості та саморозвитку. Бо маленьким діткам дуже важливо, щоб на них звертали увагу, підтримали їх маленькі успіхи в вивченні якихось нових знань, творчості тощо.
Сім'я відіграє велику роль у житті дитини. Якщо читають батьки, вони заохочують читанням і дитину, а бібліотекарі приходять їм на допомогу. Так, батьки з задоволенням беруть участь в різних творчих засіданнях дитячого гуртка, пізнавальних та розвивальних заняттях для дітей, мінівиставах за дитячими книжками і т.п.


Немає коментарів:

Дописати коментар