Соціальне партнерство: депутати - дітям

ДЕПУТАТСЬКА ДОПОМОГА - ДІТЯМ

 Створення позитивного образу сучасної бібліотеки, в якій зацікавлене суспільство, діти, батьки, вчителі в значній мірі залежить від формування нової, інноваційної, соціокультурної політики, розширення бібліотечних послуг. Значне місце в цій діяльності відводиться впровадженню інформаційних, телекомунікаційних технологій, передових вітчизняних та світових тенденцій з формування нової моделі сучасної бібліотеки для дітей. Наша бібліотека - це сучасний інформаційний центр із виходом до мережі Інтернет, безкоштовною зоною WI-FI.
   З нашими читачами ми проводимо заняття з основ комп'ютерної грамотності, тренінги по вивченню новітніх технологій. Влітку в бібліотеці працює кінозал для малечі "Весела країна Мультляндія".
   Діяльність бібліотеки, спрямовану на створення сучасного інформаційного простору в бібліотеці активно підтримали депутати міської ради VI скликання. 
Ми дуже вдячні їм за фінансову підтримку на придбання комп'ютерної техніки для дітей - читачів нашого мікрорайону:  Яцубі А.В. та Карповой Н.М.  Андрій Володимирович Яцуба подарував нашій бібліотеці сучасний комп'ютер з мультимедійним проектором та екраном для читального залу. Наталя Миколаївна Карпова подарувала комп'ютер та придбала  сучасну дитячу літературу для бібліотеки .
    Також, ми дуже вдячні депутату міської ради VII скликання  Маковцеву Ігорю Ігоровичу за фінансову підтримку на придбання меблі для наших маленьких читачів. За допомогою нашого депутата ми придбали  сучасні дитячі шафи, полиці, м' які меблі для малечі, стіл дитячий на шість місць зі стільцями та інше обладнання. 
Бібліотека працює для громади міста. Підтримати бібліотечну установу - справа честі всіх, хто працює для дітей, хто розуміє їх внесок в розвиток громадянського суспільства і справу виховання майбутнього інтелектуального потенціалу нації!
 Немає коментарів:

Дописати коментар