четвер, 28 січня 2016 р.

КРАЇНА МУМІ-ТРОЛІВ


   Чергове заняття в бібліотечному гуртку "Барвінок" було присвячено відомій на весь світ фінській шведськомовній письменниці Туве Янсон. Найвідоміші її книги "Країна Мумі-тролів" Мумі-тролі - далекі нащадки скандинавських тролів, міфічних героїв легенд та казок.  Про цих кумедних і сімпатичних, щирих й добродушних істоток письменниця написала аж дев'ять  повістей. Мумі-тролі мешкають у заквітчаній Долині (Мумідол). Неймовірна атмосфера панує в будиночку Мумі-тролів, він наче казкова рукавичка відкритий для гостей і їх стає щоразу більше. Добрий та безкорисливий світ Мумі-тролів - світ, де кожний має право бути сам собою та ніхто не має права думати тільки про себе. Діти на занятті із цікавістю прослухали одну із казкових повістей "Муми-тролли и пуговица в подарок". Особливо зацікавила дітей розповідь про день народження маленького Мумі-троля і подарунок його матусі - золотий гудзик. Діти вирішили зліпити маленького Мумі-троля. У кожного він вийшов неповторний, цікавий і, як належить Мумі-тролю, трішечки загадковий!


 

4 коментарі:

 1. Мумі-тролі просто супер! Бібліотекарі і діти великі молодці!)))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Ваша висока оцінка і добрий коментар надають наснагу на подальшу творчу працю з дітьми. Дякуємо!)))

   Видалити
 2. Нам с сестрой Настей здесь очень хорошо и очень нравится . мы узнаем много интересного из книг , лепим и смотрим мультики .

  ВідповістиВидалити
 3. Папа
  Был приятно удивлен, что рядом существует такая библиотека как наша № 17, где большой выбор детской литературы, компетентные сотрудники, БЕСПЛАТНЫЙ кружок по лепке в котором детям рассказывают много сопутствующей информации.

  ВідповістиВидалити