ВЕСЕЛИЙ СВІТ КРАЇНИ ДИТИНСТВА В. НЕСТАЙКА

Коли Всеволод Нестайко був маленьким хлопчиком, він страшенно хотів швидше вирости і стати великим та дорослим. "Може тому, що я був справді малий на зріст, чи не найменший у класі. Малий, худий та ще рудий...В класі мене називали Рудий африканський їжачок", - згадував письменник. І коли він виріс (майже під два метри) і вже не був рудим, "раптом збагнув, що даремно поспішав вирости, що - дитинство - найпрекрасніша, найщасливіша пора людського життя. І так мені захотілося повернутися назад! Назад у дитинство - догратися, досміятися, добешкетувати... Вихід був один - стати дитячим письменником, Так я й зробив." Нестайко почав подумки повертатися у дитинство - писати для дітей веселі, добрі і мудрі книги.

Звичайно, без таланту та любові до дітей стати дитячим письменником неможливо. Всеволод Нестайко - дитячий письменник Божою милістю.
Кілька мудрих афоризмів Всеволода Нестайка:
"Ото дивно: якщо ти зробиш людині добро, вона стає тобі приємною""Похвала, почута від ворога - найвища похвала"
"Усі діти у чомусь здібні, талановиті, вони завжди різні і чим дуже цікаві. Але, як на мене, є недолюблені, ті, яким не додали увагу у дитинстві. А саме від дорослих залежить, кого вони виростять, і чи будуть їхні діти успішними та щасливими"
"Я вірю в добро...Вірю в людську гідність..."
"Я пишаюся, що не вийшов із дитинства, що зберіг дитячу душу. Це підтримує мене в нашому жорстокому світі і дає сили творити".
"Мої маленькі читачі - це рідні улюблені діти...Тому мене дуже непокоїть, коли дітлахи віддають перевагу комп'ютерним іграм, телебаченню, а не книжці...Читайте, читайте і ще раз читайте!"
Немає коментарів:
Дописати коментар