пʼятниця, 22 липня 2016 р.

 НОВІ ПРИГОДИ "ТОРЕАДОРІВ З ВАСЮКІВКИ" У БІБЛІОТЕЦІ!

  Всеволод Нестайко - улюблений український дитячий письменник. Його твори здобули багато премій і нагород в Україні та за її межами. Казковий світ Всеволода Нестайка - це світ неймовірних  веселих пригод та справжньої самовідданої дружби і взаємодопомоги. Всеволод Нестайко - автор знаменитих  "Тореадорів з Васюківки", які перекладено двадцятьма мовами світу і внесено до Особливого Почесного списку Андерсена як один із найвидатніших творів світової літератури для дітей. Важко знайти в нашій дитячій літературі щось настільки талановите, веселе й дотепне, як ця неперевершена повість  В. Нестайка про пригоди двох друзів. 
  Прочитавши її, діти на черговому занятті гуртка "Барвінок" захотіли створити панно за мотивами цієї веселої пригодницької повісті. І ось, що з чого вийшло...
Яка чудова дитяча поробка! 
 

3 коментарі:

  1. Всеволод Нестайко - замечательный писатель. Спасибо, что познакомили меня с ним. Раньше в детстве мне родители всегда выписывали журнал "Барвинок". Выписывали его и в библиотеках городских и школьных. Сейчас плохо у нас с финансированием библиотек. Подписки никакой нет.

    ВідповістиВидалити
  2. Уважаемые коллеги! Читайте мои посты о детском писателе Сергее Баруздине и собирателе сказок А.Н. Афанасьеве на блоге "Волшебный фонарик" и Блоге Кота Васьки! СПАСИБО!

    ВідповістиВидалити
  3. Спасибо Вам, уважаемая Ирина Михайловна, что Вы смотрите наш блог. Мы Вам очень благодарны за Ваше доброе и большое сердце!

    ВідповістиВидалити