пʼятниця, 27 березня 2015 р.

Соціальні канікули


 В рамках проекту "Соціальні канікули" на  Тижні дитячого читання працівниками нашої бібліотеки 25 березня було проведено літературно-пізнавальну гру обговорення  
 " Яким має бути добро на Землі?" для дітей із соціально незахищенних категорій населення. Діти брали активну участь в обговоренні збірок оповіданнь 
В.Сухомлинського "Бути людиною", В.Осєєвой "Волшебное слово", повісті Е.Портер "Поллианна" та інших книг, в яких розповідається про найголовніше - людяність.
  "Ви живете серед людей, Кожен ваш вчинок, кожне ваше бажання позначаються на людях... Робіть так, щоб людям, які оточують вас, було добре", - писав український педагог та письменник В.О. Сухомлинський. 

 Діти розповідали про свої добрі вчинки та хороші поступки, а також згадували про своїх друзів на конкурсі "Абетка дружби", відгадували загадки та прислів'я про доброту. 
Особливу зацікавленність у дітей викликав конкурс "Скарбничка добрих справ"
Кожному треба було витягнути квіточку зі скарбнички з назвою доброї справи та розказати всім про неї на прикладі своїх добрих вчинків.
  Також було презентовано  книжкові виставки для дітей: "Дітям світу сонце й мир" та "Бібліотека - територія читання".Немає коментарів:

Дописати коментар