Рятівний круг читання

РЯТІВНИЙ КРУГ ЧИТАННЯ: СПІВПРАЦЯ З ОБЛАСНИМ ВІДДІЛЕННЯМ ВБО "ВСЕУКРАЇНСЬКА МЕРЕЖА ЛЖВ"

   Наша бібліотека майже рік плідно співпрацює з Дніпропетровською філією "Всеукраїнською мережи ЛЖВ", яка займається профілактикою соціально-небезпечних явищ серед підлітків нашого міста. Щотижня, наша бібліотека, гостинно приймає у себе дітей - клієнтів організації ЛЖВ та їх батьків. За цей час було проведено багато спільних заходів, на яких працівники бібліотеки створюють атмосферу психологічного комфорту і довіри для дітей із родин з важкими сімейними обставинами. В бібліотеці діти отримують не тільки книги та журнали, а мають змогу користуватися комп'ютерами і мережею  Інтернета. 

В читальній залі нашої бібліотеки кожної середи проводяться розвивальні заняття для дітей, в проведенні яких активну участь разом з  працівниками дитячої бібліотеки   беруть соціальні педагоги благодійного центру ЛЖВ. 

Заняття проходять дружньо і весело, в ігровій формі, викликають позитивні емоції у дітлахів, сприяють самопізнанню та самоусвідомленню дитини свого "Я", а також підвищують рівень розвитку уяви, уваги, мислення і творчої активності малечі. 

Діти також розвивають свої творчі здібності на заняттях гуртка "Барвінок" з ліпки із солоного тіста ( керівник бібліотечного гуртка дитячої творчості "Барвінок" Бочкар С. В. ). На цих заняттях дітки навчаються вільно та відкрито спілкуватися з ровесниками, отримують задоволення від створення своїми руками різноманітних чудернацьких поробок. Діти розвивають уяву, просторове мислення, дрібну моторику рук, розумову активність та художній смак. Дитина працює з любов'ю та бажанням, розслабляється, отримує позитивні емоції, творчо самореалізується.  

 


Немає коментарів:

Дописати коментар